НТА > НОВИНИ > Суспільство > Українці не готові відмовитися від частини території України на користь Росії – Зеленський

Українці не готові відмовитися від частини території України на користь Росії – Зеленський

Насильницькі зміни кордонів, саме так це відбувається, а в іншому випадку кордони в Україні не змінюються

248

Українці не готові відмовитися від частини території України на користь Росії, особливо після загибелі тисяч військових і цивільних українців.

Про це президент України Володимир Зеленський повідомив в інтерв’ю грецькому суспільному мовнику ΕRΤ, пише «Українська правда».

«Люди не готові. Ніхто з нас не готовий. Насильницькі зміни кордонів, саме так це відбувається, а в іншому випадку кордони в Україні не змінюються», – зауважив він.

За його словами, українці готові відновити нашу територіальну цілісність.

«В іншому випадку, якщо ми будемо готові віддати частину Росії, то це говорить, що усі ці люди загинули просто так. Чи за що вони загинули?», – зазначив Зеленський.

Також він зауважив, що Росія на цьому не зупиниться.

«Ви повинні це знати. Вона ж не зупинилася на Криму.

Дати їм невеличкий відпочинок перед тим, що вони почнуть нову агресію через 2-3 роки? Ми не готові піти на це», – повідомив президент України.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський сказав в інтервʼю австралійській програмі «60 minutes», що росіяни – боягузливі варвари, які кидали своїх людей, щоби забрати пральні машинки з домівок, телефони, одяг.

Зазначимо, раніше Зеленський заявляв, що ще на початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну більшість країн сумнівалися у нашій міцності та боялися провокувати Москву. Однак відтепер усі розуміють, що ставка на нашу країну є виграшною.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі