НТА > НОВИНИ > Спорт > Українці стали рекордсменами світу з бігу на доріжці

Українці стали рекордсменами світу з бігу на доріжці

Андрій Ткачук за дві доби подолав 410 км, а Валентина Ковальска – 339 км. І це нові світові рекорди.

119

6-7 листопада у польському місті Забже відбувався III чемпіонат світу з бігу на біговій доріжці протягом 48 годин. Двоє українців – Андрій Ткачук та Валентина Ковальска – стали чемпіонами світу та встановили новий світовий рекорд.

Про це повідомляє спортивний комітет України.

Переможцем став українець Андрій Ткачук. Його результат – 410 кілометрів.

“Це новий світовий рекорд, який тримався з 2008 року”, – зазначають у повідомленні.

Серед жінок чемпіонкою світу також стала українка Валентина Ковальска, яка за дві доби пробігла 339 кілометрів. І це також новий світовий рекорд.

Нагадаємо, український бігун Андрій Ткачук здобув перемогу на чемпіонаті України та встановив новий рекорд із 48-годинного бігу. 35-річний спортсмен із міста Хуст, що на Закарпатті, подолав дистанцію у 435 кілометрів. Ба більше, українець став другою людиною у світі, яка подолала цю відстань за 48 годин.

Детальніше, як Андрію Ткачуку вдалось досягти такого результату, які труднощі довелось подолати на шляху до перемоги та що потрібно, щоб почати бігати, читайте у матеріалі NTA  – “Побіжиш – і відкриєш нові межі. Українець Андрій Ткачук розповів, як добіг до рекорду та увійшов в історію”.

Знають спортсмена також під іменем “Бродяга”. Це його позивний в зоні АТО, де чоловік перебував понад рік з 2014 до 2015 року.

Паралельно із встановленням нових досягнень та світового рекорду Андрій також намагається зібрати гроші для онкохворих дітей. Збір відбувається на платформі KIND Challenge для Благодійного фонду Таблеточки (https://tabletochki.org/), який підтримує дітей з онкозахворюваннями в Україні. Внести свій благодійний внесок можна ось за цим посиланням: bit.ly/Brodiaharunkindchallenge.

“Своїм особистим прикладом Андрій надихає всю бігову спільноту нашої країни, демонструючи на практиці такі результати, які можуть здатись неможливими та нездійсненними”, – зазначають на сторінці у Facebook Ir-Run club.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі