НТА > НОВИНИ > Новини світу > Українці вже ліквідували від 8 до 10 російських генералів, – розвідка США

Українці вже ліквідували від 8 до 10 російських генералів, – розвідка США

362

Директор оборонного розвідувального управління США генерал-лейтенант Скотт Беррієр розповів, що в Україні з початку широкомасштабної війни вже загинуло щонайменше 8 російських генералів.

Такі дані Беррієр під час виступу в Сенаті США, пише СNN

“Сполучені Штати уважно стежать за зростанням кількості загиблих генерал-офіцерів серед російських військових. Наразі відомо, що українці в ході бойових дій ліквідували від 8 до 10 російських генералів, що є надзвичайно високим показником у сучасних умовах ведення воєн. Таким чином РФ менш ніж за три місяці втратила значно більше генералів, ніж США – протягом 20 років конфлікту в Афганістані”, – йдеться у матеріалі.

Американські фахівці припускають, що великі втрати серед окупаційних генералів можна частково пояснити передачею Штатами розвідувальних даних українцям. Також є припущення, що російські генерали змушені діяти досить близько до лінії фронту, де шанси бути ліквідованим Силами спротиву України – значно вищі.

Беррієр резюмував, що Україна має краще підготованих бійців, ніж РФ. Та й загалом, українці – мотивовані захищати свою землю, а перекинуті в Україну російські солдати з “далеких округів” навряд чи це розуміють.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі