НТА > НОВИНИ > Війна > Українці вже вісім разів знищували бригаду російських морпіхів

Українці вже вісім разів знищували бригаду російських морпіхів

274

Від початку повномасштабної війни українці “знаменита” російська 155-та морська піхотна бригада була знищена і відновлена 8 разів.

Такі дані наводять в огляді аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW).

Зазначають, що російське військове керівництво піддали критиці за те, що воно продовжує наступати на Вугледар неефективними лобовими атаками у стилі “людської хвилі”. Втім, на думку аналітиків, армія РФ не може підтримувати значну швидкість просування будь-де на лінії фронту, просто кидаючи у бій маси людей.

Експерти додають: російська 155-та морська піхотна бригада була знищена та відновлена аж вісім разів з початку війни. Значною мірою через втрати, зазнані під час тривалих боїв за Вугледар.

“155-та бригада морської піхоти зазнала катастрофічних втрат у живій силі та техніці під час постійних невдалих атак на Вугледар у листопаді 2022-го року та лютому 2023-го року, і російське військове керівництво, ймовірно, значною мірою покладається на резервні частини 98-ої повітряно-десантної дивізії, щоби компенсувати ці втрати”, – ще раніше писали аналітики.

Нагадаємо, як розповідавкерівник об’єднаного пресцентру сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський в ефірі телемарафону, командира “славнозвісної 155-ї бригади морської піхоти” доставили в Ростов за відмову виконувати бойові розпорядження після розгрому у Вугледарі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"