НТА > НОВИНИ > Війна > Українці закликають військових обстрілювати територію Росії, – опитування

Українці закликають військових обстрілювати територію Росії, – опитування

Переважно дискусія триває щодо того, чи, крім військових об’єктів, варто завдавати ударів по енергетичних об’єктах

312

У лютому 2023-го року 90% українців вважають, що необхідно завдавати ударів по території Росії. Водночас є певна відмінність у поглядах, які саме об’єкти потрібно вражати ударами.

Про це свідчать дані опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

38% вважає, що завдавати удари необхідно лише по військових об’єктах, і майже стільки ж (39%) каже про військові об’єкти й об’єкти енергетичної інфраструктури. Крім того, 13% респондентів вважає що удари варто завдавати по взагалі всіх об’єктах, в тому числі по населенню, як це робить сама Росія.

Як і з багатьох суспільно важливих питань, зараз українці демонструють консолідовану позицію щодо необхідності завдавати удари по території Росії, при цьому значна частина вважає, що не варто обмежуватися лише військовими об’єктами, зазначив заступник директора КМІС Антон Грушецький,

«Разом із цим важливо бачити, що переважно дискусія триває щодо того, чи, крім військових об’єктів, варто завдавати ударів по енергетичних об’єктах (що, вочевидь, відображає бажання відплати та «відчути на своїй шкурі», як це перебувати тривалий час без електроенергії)», – сказав він.

Мало респондентів (враховуючи жахіття воєнних злочинів, скоєних тими ж «простими росіянами» в Україні, та враховуючи щиру підтримку переважною більшістю росіян війни проти України) хотіли б і ударів по населенню Росії.

«Українці попри все зберігають не тільки єдність, але і людяність», – зазначив соціолог.

КМІС провів опитування 14-22-го лютого серед 2002-ох респондентів. Опитування не проводили на території окупованого Росією Криму та Донбасу, а також з громадянами, які виїхали за кордон після 24-го лютого 2022-го року.

Нагадаємо, що, за результатами опитування в застосунку «Київ Цифровий», більше третини киян (33%) перейшли на українську мову після російського військового вторгнення в Україну.

2022-го року частка українців, які вважають себе віруючими, зросла з 67,8% до 74,1%. Чверть респондентів заявили, що в цілому стали більш релігійними. Про це свідчать дані дослідження Центру Разумкова «Війна і Церква. Церковно-релігійна ситуація в Україні-2022».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"