НТА > НОВИНИ > Місця > Українці закріпилися на лівому березі Інгульця: росіяни намагаються відрізати постачання

Українці закріпилися на лівому березі Інгульця: росіяни намагаються відрізати постачання

1678

Херсонський напрямок залишається для України дуже важливим і росіяни це чудово розуміють. Саме тому, а ще через великі відстані, звідси не перекидають сили на Донбас. Тим паче, що українці почали добряче тиснути в Херсонській області.

Полковник запасу ЗСУ, співзасновник всеукраїнської ГО “Союз учасників миротворчих операцій” Сергій Грабський в спецефірі NTA пояснив, навіщо росіяни підірвали міст між Херсонською та Миколаївською областями та за який плацдарм зараз ведеться боротьба.

“На півдні наші хлопці прориваються, створили певний плацдарм на лівому березі  річки Ігнгулець, і вони цей плацдарм утримують. Він є важливим. Тиснемо на противника, завдаємо артилерійських ударів.  Там іде своя битва. Там наші сили намагаються скувати противника і не дати їм здійснити маневр і перекинути кудись сили”, – говорить військовий.

За його словами, підірваний міст у Давидів Брід, за українським плацдармом. Тож знищивши переправу противник намагається відрізати наші підрозділи від ліній постачання.

“Але думаю це не стане великою проблемою і переправа буде налагоджена. Росіяни розуміють важливість Херсонського напрямку. Тому залишають свої сили тут, а Донецький і Сєвєрськодонецький напрямки поповнюють перекидання підрозділів з Бєлгородської області, безпосередньо з території Росії. Окрім того, проводиться додаткова мобілізація у так званій “ЛНР”, у бій кидаються не підготовлені резерви, фактично як гарматне м’ясо. Зрештою у відстані дуже великі: Росія не має таких логістичних можливостей перекидати свої війська з Херсонщини на Донбас”, – пояснив він.

Нагадаємо, що близько тижня українські сили почали контрнаступ у Херсонській області.

Оцініть новину
Клас!
5
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі