НТА > НОВИНИ > Кримінал > Українців обдурюють через популярну інтернет-платформу. Відео нової схеми шахрайства

Українців обдурюють через популярну інтернет-платформу. Відео нової схеми шахрайства

Необачно ввівши банківські дані, зокрема, CVV-код, можна втрати з карти всі гроші

477

В Україні шахраї вигадали нову схему обману за допомогою популярної платформи Olx.

Про це повідомив «Київ оперативний». За словами користувачів соціальних мереж, шахраї відповідають на повідомлення про продаж чогось на Olx. Вони висловлюють бажання купити товар, а потім відправляють посилання на «придбання через Olx-доставку».

Продавець переходить за посиланням, натискає «отримати кошти» та потрапляє на сторінку, де потрібно ввести банківські дані, включаючи CVV-код.

На наступному етапі з карти зникають всі кошти.

Нагадаємо, що минулого року інтернет-шахраї ошукали близько пів сотні людей. Декілька місяців кримінальна поліція документувала злочинні дії підозрюваних. Організатора злочинної групи, 33-річного мешканця Вінницького району, затримали в процесуальному порядку та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Нещодавно Служба безпеки України викрила зловмисників, які підробили та намагалися використати «документ за підписом начальника кібердепартаменту СБУ», щоби «розморозити» раніше заблоковані фіктивні підприємства. Таким чином вони хотіли відновити роботу конвертаційного центру, який щомісяця завдавав державному бюджету збитків на 20 мільйонів гривень.

У листопаді стало відомо, що в Новояворівську на Львівщині шахраї через соцмережі просили людей перерахувати гроші. Робили це від імені місцевої черниці. Для цього створили копію її сторінки.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"