НТА > НОВИНИ > Суспільство > Українців попередили про мінну небезпеку в Чорному морі

Українців попередили про мінну небезпеку в Чорному морі

В Одесі встановили таблички про небезпеку та закликають не використовувати пляжі для відпочинку

195

Через штормову погоду в північно-західній частині Чорного моря створюються передумови до посилення активності руху ворожих мін.

Про це повідомили в телеграм-каналі «Одеса. Офіційно». Згідно з даними Оперативного командування «Південь», міни можуть дрейфувати, в тому числі і до берега.

«Небезпека відпочинку в пляжній зоні занадто висока. І цілком імовірний неконтрольований підрив мін. Для інформування населення на території пляжів в Одесі встановили таблички про небезпеку. Не використовуйте пляжі для відпочинку – це небезпечно», – сказано в повідомленні.

Раніше вже неодноразово з’являлася інформація, що після шторму до берегів Одеської області припливають ворожі морські міни. Фахівці підривної команди організовують їх знешкодження.

Нагадаємо, що цього тижня в Одесі правоохоронці викрили місцевого мешканця, який закликав Росію до активних бойових дій в Одесі. Чоловік просив окупантів вдарити по місту ракетами.

Міська влада Одеси призупинила взаємодію із Всесвітнім клубом одеситів через те, що, попри війну з Росією, той присудив перемогу в літературному конкурсі росіянам, які неоднозначно висловлювалися про Україну та співпрацювали з пропагандистськими медіа.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі