НТА > НОВИНИ > Суспільство > Українців попередили про небезпечні йогурти італійського виробництва

Українців попередили про небезпечні йогурти італійського виробництва

276

Відділення Держпродспоживслужби у Тернопільській області виявило небезпечну концентрацію домішок у йогуртах італійських виробників Granarolo SpA та Vernate (MI).

Оскільки ці йогурти уже потрапили на ринки та в магазини області,  Держпродспоживслужба закликає мешканців наразі не купляти та не вживати небезпечний для здоров’я продукт.

«Завезені в Україну йогурти містять камедь рожкового дерева (Е410), яка перевищує максимально допустимі рівні для оксиду етилену (оксирану). Відповідно до українського законодавства, оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати ці харчові продукти, якщо встановлено, що вони можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини», – йдеться в повідомленні Держпродспоживслужба.

Довідка

Камедь рожкового дерева (Е410) – природна добавка-емульгатор, яка надає продуктам в’язкість, зберігаючи структуру і форму, є дозволена для використання в продуктах, які не нагрівають – холодні десерти, плавлені сирки, консерви, соуси, хліб. Однак її можна додавати не більше 1% від загальної маси продукту.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі