НТА > НОВИНИ > Суспільство > Українців попереджають про можливі кібератаки 22 лютого

Українців попереджають про можливі кібератаки 22 лютого

Можливі кібератаки на вебресурси, що розміщуються в зоні .ua.

356

У вівторок, 22 лютого, можливі кібератаки на вебресурси, що розміщуються в зоні .ua.  Зокрема, попереджають про можливі нові атаки на вебсайти державного сектору, банківського сектору, сектору оборони.

Про це інформує Держспецзв’язку у телеграмі з посиланням на дані команди CERT-UA.

«Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA на своєму сайті опублікувала попередження про можливі кібератаки на вебресурси, що розміщуються в зоні .ua. Їх зловмисники планують здійснити 22 лютого», – йдеться в повідомленні.

Так, за даними CERT-UA, на сайті Raidforums за посиланням https://raidforums [.]com/Thread-Message-to-Ukraine виявили повідомлення, що містить погрозу проведення кібератак 22 лютого.

У повідомленні йшлося про оренду серверів для підготовки нових атак на вебсайти державного сектору, банківського сектору, сектору оборони.

Держспецзв’язку закликало у разі будь-яких кіберінцидентів, кібератак або підозрілих дій щодо інформаційно-комунікаційних систем інформувати урядову команду реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA.

Нагадаємо, що 15 лютого хакери здійснили низку кібератак на сайти в Україні, зокрема відомо про декілька банків та сайт Міноборони, ДСНС, ЗСУ та Кабмі.  Державна служба спеціального звʼязку та захисту інформації України (Держспецзвʼязку) згодом відновила роботу сайтів.

Зазанчимо, що до масштабної кібератаки, яка була здійснена в ніч із 13 на 14 січня на низку сайтів державних установ України, причетна Росія.

У Службі безпеки України заявили, що країна зіткнулася з черговою  потужною  хвилею гібридної війни. Зокрема, йдеться про системне нагнітання паніки, поширенням фейкової інформації та викривленням реального стану речей.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі