НТА > НОВИНИ > Новини світу > Українця визнали найкращим курсантом Британської королівської академії і вручили “Міжнародний меч”

Українця визнали найкращим курсантом Британської королівської академії і вручили “Міжнародний меч”

453

Українець Павло Лейсі став найкращим іноземним студентом британської Королівської військової академії сухопутних військ у Сандгерсті та отримав особливу відзнаку — “Міжнародний меч”.

Про це повідомило посольство Великої Британії в Україні.

У посольстві зазначили, що щороку ця відзнака присуджується кадету, який продемонстрував найкращі результати у навчанні. Цього року в Академії навчалися офіцери з 26 різних країн.

Нагороду українцю вручила єдина донька британської королеви Єлизавети II і короля Філіпа VI принцеса Анна на урочистій церемонії під час параду.

Також Павло Лейсі отримав від начальника Генерального штабу британської армії сера Марка Карлтон-Сміта “Медаль Сандхерста”, яку також вручають за успіхи у навчанні.

У Генштабі України привітали українця з нагородою та успішним завершенням навчання у Королівській Академії Сухопутних військ Сандхерст. Також там подякували британській стороні за допомогу та підтримку в опануванні військової науки представником ЗСУ за стандартами НАТО.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
2
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі