НТА > НОВИНИ > Економіка > Українцям пропонують «комфортний сезон» від «Нафтогазу України»

Українцям пропонують «комфортний сезон» від «Нафтогазу України»

249

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» з 9-го серпня запроваджує для клієнтів новий тарифний план «Комфортний сезон». Головними перевагами нової пропозиції є можливість сплачувати за газ рівними частинами щомісяця і відповідно спланувати свої витрати протягом опалювального сезону.

Про це повідомив офіційний сайт «Нафтогазу України». Ціна на газ у тарифному плані «Комфортний сезон» – 7,96 грн / куб. м із ПДВ без вартості доставки, таку ціну зафіксовано на весь опалювальний сезон.

Загальна сума до сплати у новому тарифному плані визначається під час підключення клієнта – відповідно до об’єму газу, який мешканці у середньому споживають протягом опалювального сезону (у період з жовтня до завершення квітня). Протягом семи місяців клієнт платить рівними частинами, а саме – 1/7 від вартості зарезервованого об’єму газу.

“Необхідний на опалювальний сезон об’єм газу розраховують з огляду на історичні дані про використання газу конкретним клієнтом та відповідно до його типу споживання, серед яких «Приготування їжі» (50 – 200 м3 газу на місяць), «Приготування їжі та підігрів води» (150 – 500 м3 газу на місяць), а також «Опалення» (800 – 20 000 м3 газу на місяць)”, — йдеться в повідомленні.

Щомісячну оплату за газ потрібно зробити не пізніше 15-го числа. За умови своєчасної оплати онлайн кожен клієнт отримує знижку 1%, яка нараховується на особовий рахунок та автоматично врахують під час платежу наступного місяця. Зі знижкою в 1% клієнт сплачує за ціною 7,88 грн/куб. м із ПДВ.

Рахунки за газ доступні в електронному форматі – тобто надходять клієнтам на електронну пошту, а також зберігаються в особистому кабінеті та чат-боті.

Тарифний план «Комфортний сезон» діє протягом опалювального сезону – 7 повних місяців: з 1-го жовтня до 30-го квітня. Перехід на нову тарифну пропозицію можливий за умови відсутності заборгованості у клієнта.

Нагадаємо, що в червні компанія «Нафтогаз України», яка обслуговує близько 1 мільйон побутових споживачів, підвищила місячну ціну на газ у червні до 11,94 грн за 1 куб. м, тоді як річний фіксований тариф становить 7,96 грн за 1 куб. м. Це пояснили неправомірними діями Росії на ринку.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі