НТА > НОВИНИ > Суспільство > Українець проїхав на велосипеді через пів Європи з прапором України

Українець проїхав на велосипеді через пів Європи з прапором України

За три місяці у подорожі українець витратив 1200 євро

451

Турист з Хмельницької області з українським прапором проїхав до океану через сім країн на велосипеді. Мандрував чоловік три місяці.

Про це повідомляє ТСН.

32-річний Юрій Петрань навантажив свій двоколісний їжею, наметом та вирушив у подорож ще в листопаді 2021 року. Лише неодавно повернувся додому.

Каже, що спочатку планував доїхати тільки до Словенії, утім згодом вирішив дістатися через сім країн до океану. Велосипедом турист проїхав майже 5 тисяч кілометрів – через пів Європи. Загалом за три місяці витратив 1200 євро.

У мандрівці він був один. Ночувати доводилося то в лісі, то біля озера, або ж в українців, які живуть у кожній з країн. Витрачав гроші на хостели, коли спати просто неба було дуже холодно.

“Вночі до мене прийшов невідомий гість. Чи то був дикий кабан, чи олень. Я вдав, що мертвий сплю, поки він від мене не пішов”, – розповідає Юрій.

Мандрувати велосипедом планує й надалі, проте вже в екзотичні країни.

Нагадаємо, що раніше мешканець Прикарпаття Андрій Кремез вирушив у навколосвітню подорож велосипедом. Стартував він з містечка Богородчани та планує велосипедом проїхати всі континенти.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі