НТА > НОВИНИ > Новини світу > Українець Зінченко вчетверте став чемпіоном Англії з футболу

Українець Зінченко вчетверте став чемпіоном Англії з футболу

Цього сезону Англійської Прем’єр-ліги Олександр Зінченко віддав 4 гольові передачі в 15-ти матчах

347

«Манчестер Сіті» увосьме у своїй історії виграв чемпіонат Англії. Разом із командою чемпіоном став український захисник Олександр Зінченко.

В останньому турі команда перемогла «Астон Віллу» (3:2). «Манчестер Сіті» набрав 93 очки. Другим став «Ліверпуль», у якого на очко менше.

Для українця це четвертий чемпіонський титул із «Манчестер Сіті». Також він вигравав Кубок і Суперкубок Англії, чотири рази здобував Кубок ліги, був фіналістом Ліги чемпіонів.

Вирішальний матч супроводжувала неабияка інтрига. До 76-ї хвилини манчестерська команда поступалася 0:2, але потім забила тричі. У випадку з другим голом – на 78-ій хвилині – чудову передачу на Родрі виконав саме українець Олександр Зінченко, який загалом відіграв сильний матч.

Цього сезону Англійської Прем’єр-ліги один із лідерів національної збірної України зробив 4 асисти в 15-ти матчах.

Тепер Олександр Зінченко після святкувань у Манчестер приєднається до національної збірної України, яка 1-го червня проведе важливий матч плей-оф кваліфікації чемпіонату світу проти команди Шотландії.

Нагадаємо, що минулого року у вирішальному матчі найпрестижнішого клубного турніру з футболу у світі лондонський «Челсі» з мінімальним рахунком 1:0 переміг «Манчестер Сіті». Українець Олександр Зінченко без заміни відіграв за манчестерців, але нічим не зарадив своєму клубові.

У липні минулого року до Львова на тиждень прилетів відомий пластичний хірург із Франкфурта-на-Майні Клаус Екснер. На прийом до нього записалися понад 30 дітей зі всієї України. Підтримав благодійну акцію і футболіст збірної України Олександр Зінченко.