НТА > НОВИНИ > Новини політики > Україні потрібно скасовувати інститут президента – екснардеп Сергій Каплін

Україні потрібно скасовувати інститут президента – екснардеп Сергій Каплін

218

Колишній депутат Верховної Ради України VII та VIII  скликань Сергій Каплін вважає, що краще не мати президента взагалі, ніж такого як обрала Україна. 

Як рятувати нашу країну від хибної, заангажованої політики державотворців розповів під час прямого етеру “Говорить Великий Львів” на телеканалі NTA.

На його думку, саме відмова України від інституту президента допоможе змінити в державі правила гри в політичній сфері. 

“Потрібно скасувати інститут президента. Приходить людина, сідає на 5 років, і перетворює цю посаду на недоброчесну корпорацію, де торгують бюджетом та людськими питаннями. Водночас саме від президента залежить життя і доля кожної пенсіонерки, студентки, фермера чи простої пересічної людини, однак, за часту цим просто нехтують”, – переконаний колишній депутат.

Він також впевнений, що саме простим людям потрібно дати право відкликати депутатів, міністрів та президента за невиконання обіцянок. Він наголошує, що за свої помилки відповідальність має наступати негайно, а правоохоронні органи мають негайно карати, а не забувати про порушення за 5 років на наступних виборах. 

Також Каплін кинув камінь у  ВРУ. За його словами, за всю історію українського парламентаризму є безліч прикладів депутатів, які купили свій мандат. Окрім очевидних грошових підкупів, експерт назвав й менш відомі способи, якими депутати отримували винагороду за свої політичні погляди.

“За всі часи Верховної Ради, в ній існували різні групи впливу, перехід депутатів з одних фракцій до інших та вигнання геть знахабнілих з парламенту. Депутати, залежно від своєї політичної ваги, мали певні преференції від уряду: хтось контролював різні суспільно важливі сфери та галузі, як сільське господарство чи вугільно-промисловий комплекс, а мажоритарники отримували допомогу від уряду на нібито важливі для регіону проєкти, насправді лише для того, щоб під’єднати до цих проектів своїх підрядників. Завжди депутати купувались та продавались – особливо ті, хто належав до провладної коаліції”, – пояснює екснардеп Сергій Каплін.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі