НТА > НОВИНИ > Спорт > Українка посіла третю сходинку в міжконтинентальному запливі

Українка посіла третю сходинку в міжконтинентальному запливі

159

Українка Ганна Пасічник здобула третє місце у міжконтинентальному запливі через протоку Босфор. У запливі взяли участь 2465 плавців з 55 країн світу.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет Туреччини.

Пасічник подолала 6,5 кілометрову протоку за 41 хвилину та 20 секунд. Вона відстала від найсильнішої плавчині усього на 25 секунд. Водночас найсильніший учасник серед чоловіків подолав протоку за 38 хвилин та 22 секунди.

Перші місця у загальному заліку серед жінок та чоловік здобули турки: плавчиня Ніда Еліз Устюндаг показала результат 40 хв 55 секунду та Полат Узер Турнали – 38 хв 22 секунди.

Українка Ганна Пасічник здобула третє місце серед жінок з результатом 41 хвилина і 20 секунд. Друге місце здобула турчанка Хіляль Зейнеб Сарач, результат якої на секунду менше – 41 хв 19 секунд.

Дистанція, яку мали подолати учасники, починалася на азійській частині Стамбулу, а закінчувалася — на європейській частині мегаполісу.

Через карантин цьогорічний заплив відбувався без глядачів. Плавці, що успішно завершили гонку, отримали титул «плавця з різних континентів».

Заплив під назвою Samsung Bosphorus Crossing Continental Swimming – єдиние у світі офіційне змаганням з плавання, яке проходить між Азією та Європою. Цьогорічний заплив став уже 33-м з моменту заснування. Його з 1989 року проводить Олімпійський комітет Туреччини.