НТА > НОВИНИ > Новини світу > Українка стала кандидатом в депутати міської ради Рима

Українка стала кандидатом в депутати міської ради Рима

181

Іммігрантка з України Тетяна Тарасенко-Кузик бере участь у виборчих перегонах на посаду міського голови та депутатів міської ради італійської столиці, яка відбудеться 3 – 4 жовтня 2021 року.

Як пише Українська Газета.IT, Тетяні Тарасенко – Кузик 50 років, вона народилася в Україні, там отримала першу вищу освіту. В столицю Італії приїхала з економічних мотивів понад 20 років тому.

Зазначається, що жінка приїхала до Рима понад 20 років тому та стала активним членом спільноти: працювала в україно-італійському виданні «Форум», займалася профспілковою діяльністю та волонтерством.

В Італії вона закінчила факультет соціології папського університету «Анжелікум» за спеціалізацією політичні науки.

Вона заснувала і стала директором Української школи «Престиж» у Римі, займалась підприємництвом.

«Участь у виборах для мене – це гордість і велика відповідальність. Я вирішила зробити свій внесок для міста, яке я люблю та в якому я живу та працюю», – розповіла Тетяна Тарасенко–Кузик.

Жінка вже має досвід роботи в адміністрації міста: у грудні 2006 року її обрали додатковим радником мерії Рима з питань іммігрантів країн Східної Європи.

Нині жінка у випадку здобуття посади обіцяє зробити основним напрямком своєї роботи захист соціальних прав жителів міста.

Тетяна Тарасенко–Кузик закликає українців, які набули виборчого права в Італії, підтримати її на виборчих перегонах, які відбудуться 3-4 жовтня 2021 року.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі