НТА > НОВИНИ > Спорт > Еліна Світоліна впевнено вийшла до півфіналу Олімпіади в Токіо

Еліна Світоліна впевнено вийшла до півфіналу Олімпіади в Токіо

523
2ce6be55e873fa5bd624b5783d36e818

Еліна Світоліна перемогла італійську тенісистку Камілу Джорджі у чвертьфіналі олімпійського тенісного турніру – 6:4, 6:4.

Цього разу шостій ракетці світу вистачило двох сетів задля того, щоби окреслити свою перевагу. Хоча, варто зазначити, у певні відрізки гри розслабленість українки змусила дещо похвилюватися вболівальників. Та все ж – наша олімпійська надія продемонструвала клас у вирішальні моменти.

Світоліна дуже впевнено розпочала, згодом трохи збавила оберти, але виграла перший сет 6:4. Еліна вела 4:0, підпустила суперницю до рахунку 5:4, але зуміла взяти ще один гейм.

Другий сет розгортався за схожим сценарієм. Знову 4:0, далі певні епізоди відпочинку, чим скористалася суперниці (4:3). І в підсумку – перша ракетка України теж дозволила взяти італійській суперниці стільки ж геймів, але кінцівку провела впевненіше, можна сказати, по-чемпіонськи.

Загалом – упевнена постава української тенісистки (6:4, 6:4), яка ввійшла у четвірку найкращих тенісного турніру на Олімпійських іграх.

Це третя очна зустріч тенісисток, рахунок став 2:1 на користь українки.

Переможниця матчу зустрінеться з тенісисткою, яка здобуде перемогу в парі Паула Бадоса – Маркета Вондрусова.

Нагадаємо, що в попередніх іграх Еліна Світоліна показала залізний характер, проводячи рекордну кількість часу на кортах. Сумарна тривалість її матчів до чвертьфіналу склала 9 годин і 23 хвилини.

На попередній стадії олімпійських змагань українська тенісистка Еліна Світоліна зіграла важкий поєдинок проти Марії Саккарі з Греції в 1/8-ій фіналу Олімпіади в Токіо. Матч вийшов тривалим, напруженим і нервовим.