НТА > НОВИНИ > Суспільство > Українська армія тримає Херсонську область під вогневим контролем

Українська армія тримає Херсонську область під вогневим контролем

Особливості військової операції Збройних сил України на півдні пов’язані з ландшафтом регіону

245

Українські військові встановили вогневий контроль майже над усією територією тимчасово окупованої Херсонської області.

Про це заявила голова Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк у прямому ефірі спільного національного телемарафону «Єдині новини».

«Майже над усією територією Херсонської області тримається наш вогневий контроль, ми продовжуємо нашу бойову роботу, але про перемоги говорити поки що рано, потрібно закріпитися у звільнених населених пунктах», – заявила вона.

За її словами, особливості військової операції Збройних сил України на півдні пов’язані з ландшафтом регіону, де дуже багато річок, каналів і відкрита степова місцевість.

«Тому тут немає інформаційної відкритості, оскільки це дуже небезпечно для наших підрозділів і населення через загрозу обстрілів з боку ворога. Дуже багато територій заміновано, ми не можемо оголошувати всі наші успіхи, але ми просуваємося та тіснимо росіян – це дуже їх деморалізує», – наголосила Гуменюк.

Вона додала, що моральний стан окупантів також підірвали успіхи Збройних сил України під час наступу в Харківській області.

Нагадаємо, що український контрнаступ успішно триває. Збройні сили України в Херсонській області намагаються просунутися на трьох напрямках, а також атакують поблизу Лиману на Донбасі.

Збройні сили України змусили російських окупантів утікати з Харківської області та спонукали Кремль до відкритого визнання поразки у війні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі