НТА > Інші проекти > ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ. ІНТЕРВ'Ю > Українська добровольча армія готова виставити 10 тисяч військових, – Ярош

Українська добровольча армія готова виставити 10 тисяч військових, – Ярош

Найбільша проблема в Україні зараз – це протиповітряна і протиракетна оборона

1730

Українська добровольча армія готова під порядкуванням ЗСУ розгорнути свої редути. Уже зараз тривають формування, щоб бути готовим виступити проти російської армії в разі повномасштабного наступу.

Таку інформацію повідомив в інтерв’ю проєкту «Говорить Великий Львів» Дмитро Ярош.

«Я особисто мав розмови з багатьма військовими: вони не можуть і не хочуть залишатися осторонь загроз. Українська добровольча армія готова розгортатися. Ми готові в повній координації із Збройними силами України виставити до 10 тисяч вмотивованих, вишколених, перевірених боєм воїнів. Це золотий фонд нашої нації», – заявив він в прямому ефірі.

На його переконання, ЗСУ роблять усе можливе, щоб зупинити агресію з будь-якого напрямку. Наприклад, з Білорусі через Чорнобиль.

«Суто інтуїтивно загроза є. Путіну цікаво використати Лукашенка по повній. Бо Лукашенко зараз ніхто, він «брат» Путіна, і робитиме все, щоб спровокувати Україну на воєнні дії. Сам удар з Білорусі є безперспективним, але провокувати нас, щоб Путін отримав нагоду ввести війська, можливі», – припустив Ярош.

Щодо озброєння, то найбільша проблема в Україні – протиповітряна і протиракетна оборона. Зараз працюють американські фахівці, які вивчають, що у нас є, чого не вистачає, чим можуть допомогти.

«Бо на суші ми дамо раду, російські танки гарно горять», – резюмував Дмитро Ярош.

Оцініть новину
Клас!
6
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі