НТА > НОВИНИ > Війна > Українська розвідка опублікувала дані російських злочинців зі складу спецпризначенців

Українська розвідка опублікувала дані російських злочинців зі складу спецпризначенців

У переліку – особисті дані 75-ох російських розвідників, їхні посади, військові звання та фото

484

Головне управління розвідки Міністерства оборони України оприлюднило дані російських військовослужбовців 1327-го центру застосування розвідувальних підрозділів і підрозділів спеціального призначення.

Про це повідомила пресслужба українського ГУР. Ця військова частина базується у Дагестані.

«Недорозвідники, ми все знаємо про вас! Гарантуємо, що жоден «центр» вас не підготує до гніву, який на вас чекає не тільки від нашого підрозділу, а й від усього народу України», – сказано в повідомленні.

У переліку вказані особисті дані 75-ох російських розвідників, їхні посади, військові звання та фото кожного з цих військових злочинців.

Повний список можна переглянути за цим посиланням.

Нагадаємо, що російський окупант навмисно відстав від свого строю та здався в полон Збройним силам України. Він зробив це тому, що боявся, що його вб’ють свої ж співвітчизники. У мережі опублікували відео, коли полонений зв’язався з родичами в Росії.

Російські окупанти вже впродовж 35-го дня війни жорстоко руйнують українські міста. Вони вже настільки знахабніли, що мародерство в будинках стало для них – наче похід у магазин. У мережі оприлюднили чергову розмову окупанта з дружиною.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"