НТА > НОВИНИ > Українська розвідка попередила про мінування російськими спецслужбами об’єктів в Донецьку

Українська розвідка попередила про мінування російськими спецслужбами об’єктів в Донецьку

541

Воєнна розвідка має інформацію про мінування російськими спецслужбами низки об’єктів соціальної інфраструктури в окупованому російськими найманцями Донецьку з метою їх подальшого підриву.

Про це повідомляє Головне розвідувальне управління Міністерства оборони України.

“Служба зв’язків з громадськістю ГУР МО України уповноважена заявити, що воєнна розвідка України має інформацію щодо мінування російськими спецслужбами низки об’єктів соціальної інфраструктури в Донецьку з метою їх подальшого підриву. Ці заходи мають на меті дестабілізувати ситуацію на тимчасово окупованих територіях нашої держави та створити підстави для звинувачення України у терактах”, – йдеться в повідомленні.

Жителів окупованого Донецька закликають не виходити з домівок та не користуватися громадським транспортом.

Як відомо, Росія останніми днями розганяє фейки про те, що Україна хоче влаштувати “геноцид російськомовному населенню” на Донбасі. До цього підключили усю пропагандистську кремлівську машину.

Сьогодні повідомлялося, що керівники так званої ДНР штучно нагнітають ажіотаж навколо ситуації в регіоні, звинувачуючи українську владу в підготовці наступу на окуповану територію. В Донецьку та Горлівці включили сирени цивільної оборони. Це викликало паніку серед населення, зараз у Донецьку фіксують черги до банкоматів, на заправках і в магазинах.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі