НТА > НОВИНИ > Українська розвідка виявила збільшення чисельності російських військових у Криму

Українська розвідка виявила збільшення чисельності російських військових у Криму

128

Із початку окупації півострова Росія практично щороку збільшує свій військовий контингент у Криму, перетворивши колись курортне та квітуче місце у мілітаристичну фортецю.

Про це розповів начальник Головного управління розвідки Міноборони України (ГУР МО) Кирило Буданов у коментарі Українському центру безпеки та співпраці. «Восьмий рік Україна стримує російську агресію. Ми фіксуємо стягування російських військ та зброї до наших кордонів та на окуповані нею території Сходу та Криму», – зазначив він.

За словами начальника ГУР МО, з перших днів окупації Кремль перетворює Кримський півострів на мілітарну базу для контролю над Чорним та Азовським морем, провокацій і погроз країнам всього Причорномор’я, зокрема, Україні та її натовським союзникам.

«В українській мові є фраза «непокаране зло зростає». Саме так майже 100 років тому сталося з нацистською Німеччиною, а зараз ми спостерігаємо той же сценарій із РФ. Проте загарбництво та шантаж на світовому рівні не мають характеризувати наш час. Тому Україна запустила «Кримську платформу», як перший крок міжнародного дипломатичного тиску», – наголосив Кирило Буданов.

Він запевнив, що боротьба триватиме аж до повної деокупації Кримського півострова. І в підсумку – Крим звільнять, а злочинців – покарають.

Зазначається, що Крим має дуже вигідне геополітичне розміщення, що дозволяє Росії мати суттєві переваги та можливість впливу на країни причорноморського регіону. Окрім того, Москва використовує півострів і як базу для забезпечення російської військової присутності в Сирії.

Про справжні причини окупації розуміють вже і самі мешканці півострова, які діляться своїми думками у соцмережах та ностальгують за українським Кримом.

Нагадаємо, експерти вважають, що говорити про повернення Криму до України наразі рано. Але саміт «Кримська платформа» – це важливий крок до реалізації цієї мети.

На початку тижня прессекретарка Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова відреагувала на пропозицію президента України Володимира Зеленського приєднатися до Кримської платформи. Вона відхилила таку пропозицію.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі