НТА > НОВИНИ > Культура > Українська співачка стала лауреаткою престижної міжнародної премії

Українська співачка стала лауреаткою престижної міжнародної премії

210

Українська співачка Аліна Паш стала однією з лауреатів міжнародної премії Music Moves Europe Awards 2022 – щорічної нагороди ЄС у сфері популярної сучасної музики.

Про це йдеться на сайті Music Moves Europe Awards.

Окрім українки, премію Music Moves Europe Awards 2022 здобули також Denise Chaila  (Ірландія), ДEVA (Угорщина), Mezerg (Франція), Blanks (Нідерланди).

Престижну нагороду Grand Jury Prize було присуджено Meskerem Mees з Бельгії, нагороду Public Choice Award за результатами голосування публіки отримала Ladaniva з Вірменії.

Розмір премії становить по 10 000 євро для кожного переможця, а переможець Grand Jury Prize отримує додатковий зелений туристичний ваучер на суму 5 000 євро. Також переможець нагороди Public Choice Award отримує 5 000 євро.

Окрім того, їм надається можливість відвідати навчальний день в ESNS, щоб удосконалити свої навички інтернаціоналізації своєї кар’єри, що становить 1250 євро на одного артиста. Тренінговий день з бізнес-освіти включає основні доповіді, зустрічі експертів та тренінги.

Церемонія нагородження відбулася у четвер ввечері під час фестивалю-шоукейсу ESNS (Eurosonic Noorderslag) у Гронінгені, Нідерланди.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі