НТА > НОВИНИ > Новини світу > Українська зброя виготовляється в інших країнах, – секретар РНБО Данілов відкрив таємницю

Українська зброя виготовляється в інших країнах, – секретар РНБО Данілов відкрив таємницю

У саміті в Мадриді взяли участь не лише члени НАТО, туди запросили й інші країни, це початки нового світу

916

У сучасній світовій історії є чимало прикладів, коли виготовленням озброєння займалися спільно декілька країн. Мала такий досвід і Україна. Однак в умовах воєнних дій підтримувати це доволі складно.

Щоправда, секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов у ефірі проєкту «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA відкрив таємницю, що зараз так співпраця відбувається з декількома країнами, які є членами Північноатлантичного Альянсу.

«У нас є спільні проєкти, ми займаємося виготовленням нашої зброї на території інших країн. Розпочали це відразу, як тільки з’явилася така можливість. Хто розуміється, той знає про те, що виробництво, яке було в нас, на нашому військовому промисловому комплексі налагоджене, ми зробили іншуренс, вони є зараз в інших містах, в інших країнах. Тому те, що стосується нашого озброєння, – це питання чітко відпрацювали», – зазначив Данілов.

Він також підтвердив, що у світі зараз занепокоєні можливим руйнуванням системи контролю за озброєнням. Це стосується вірогідним використанням ядерної зброї. Свого часу Олексій Данілов висловив думку, що Велика Британія могла би стати для нас такою собі «ядерною парасолькою».

«Над цим обов’язково варто працювати. Після подій, які зараз відбуваються в Україні, у світі з’являться нові альянси, нові об’єднання, групи та союзи країн. Це 100 відсотків. Тому що старого світу, в якому ми жили до 24-го лютого, вже не буде, він стане абсолютно новим», – запевнив він.

Секретар РНБО також звернув увагу на те, що в саміті в Мадриді взяли участь не лише члени НАТО, туди запросили й інші країни, зокрема, з тихоокенського й азійського регіонів. До того ж, дві країни отримали повне сприяння для вступу в Альянс – це Швеція та Фінляндія.

«Це зовсім нові кроки, новий розподіл у світі, й Україна зараз теж безпосередньо присутня в такому процесі. На превеликий жаль, війна відбувається на нашій території. За її результатами ми побачимо новий світ», – підсумував Олексій Данілов.

Нагадаємо, що секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов визнав, що лютневий наступ із північного напрямку виявився неочікуваним, але зараз сили оборони ведуть активну підготовку до можливого повторного наступу.

Зазначимо, що Головнокомандувач Генштабу ЗСУ Валерій Залужний повідомив, що у звільненні острова Зміїний важливу роль відіграло використання нової української самохідної гаубиці «Богдана».

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі