НТА > НОВИНИ > Війна > Українські артилеристи завершують навчання на САУ AS90 у Британії

Українські артилеристи завершують навчання на САУ AS90 у Британії

304

Друга група українських військових завершує навчання на 155-мм самохідній артилерійській установці AS90.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ з посиланням на Міноборони Британії.

«Українські артилеристи готові вести вогонь із застосуванням британських артилерійських систем озброєння AS90 – друга група українських артилеристів завершує навчання на грізній 155-мм САУ AS90» – повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

Програма тренувань є частиною зобов’язання Великої Британії підтримувати Україну в її боротьбі з Росією. Зазначається, що понад 1000 британських військовослужбовців беруть участь у реалізації програми, яку здійснюють на об’єктах Міністерства оборони Великої Британії на північному заході, південному заході та південному сході Британії.

Навчання на AS90 відбувається в спеціалізованому закладі під контролем Королівської школи артилерії. Їх проводять офіцери та солдати Королівського артилерійського полку.

Додамо, що AS90 – це гнучка, високоточна сучасна артилерійська система, яка забезпечує броньований захист свого екіпажу, одночасно дозволяючи йому вражати цілі на великій відстані. Українські військовослужбовці пройшли спеціальне навчання з усіх аспектів експлуатації та обслуговування системи AS90.

Нагадаємо, що Велика Британія разом з танками Challenger 2 планує передати Україні бронебійні снаряди зі збідненим ураном.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"