НТА > НОВИНИ > Спорт > Українські лучниці завоювали дві золоті медалі на чемпіонаті Європи

Українські лучниці завоювали дві золоті медалі на чемпіонаті Європи

Бронзові медалі зі Словенії везуть українські хлопці, які захищали честь збірної України

549

На чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в приміщенні у словенському Лашко українські спортсменки перемогли в командній першості та серед молодіжних складів U-21.

Про це повідомила пресслужба управління спорту Львова. Команда дівчат у складі львів’янки Вероніки Марченко, Анастасії Павлової з Нової Каховки і сумчанки Поліни Родіонової здобули золоті медалі у командній першості.

У фіналі змагань наші дівчата не залишили жодного шансу на перемогу команді Туреччини – 6:0.

Чемпіонками Європи у командних змаганнях також стала і збірна України U-21. У складі команди виступали львів’янки Дзвенислава Черник, Жанна Наумова і сумчанка Дарія Коваль. У фіналі дівчата переконливо перестріляли збірну Італії – 6:0.

Бронзову медаль для України у командних змаганнях U-21 здобув львів’янин Олександр Панциру. Команда хлопців (Олександр Панциру, Олександр Криворучко, Микита Дуняшев) у матчі за третє місце перестріляла Італію – 5:3.

Нагадаємо, що відкритий зимовий чемпіонат України зі сучасного п’ятиборства впродовж 10-11-го лютого відбувався в Києві. Срібло на змаганнях вибороли атлети зі Львівської області. Зокрема, другу сходинку з результатом 1 517 очок зайняв львів’янин Юрій Ковальчук.