НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Українські пожежники здобули «золото» чемпіонату світу

Українські пожежники здобули «золото» чемпіонату світу

Це перша перемога у тандемі за 30 років змагань не лише для українців, а й представників Європи

147

Тандем українських рятувальників  – Олександр Баран і Володимир Дудка – здобув «золото» 30-го чемпіонату світу серед пожежників у форматі Firefighter Combat Challenge, який пройшов у місті Форт Пірс штату Флорида у США.

Як повідомляє ДСНС України,  Олександр і Володимир  стали найкращими у командному забігу. Це перше таке досягнення наших рятувальників на змаганнях такого рівня. Понад те, перемога українців – це перша перемога європейців у «Тандемі» за всі 30 років існування чемпіонату.

Тандемне «золото» стало доповненням до срібної нагороди, яку 5 листопада в індивідуальному забігу виборов Олександр Баран.

Окрім того під час чемпіонату Володимир Дудка пройшов офіційну церемонію посвячення в “Lion’s Dan”. Це категорія найсильніших пожежників світу. В еліті також перебуває і Олександр Баран.

 

 
Міжнародний  формат Firefighter Combat Challenge започаткували  у США в 1974 році в якості пілотного проєкту з визначення рівня фізичної придатності претендента на здобуття професії пожежного.

Видовищне шоу «Firefighter Combat Challenge» отримало шалену популярність у вогнеборців з різних країн світу та у 1992 році стали поправу називатися міжнародними, а його учасники вважали за честь прийняти у них участь. Формат передбачає не лише демонстрацію сили, витривалося і швидкості, а й вміння оперативно зорієнтуватися на місці виникнення будь-якої надзвичайної пригоди, прийтися правильне рішення в екстремальній ситуації.

 

 

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі