НТА > НОВИНИ > Українські правоохоронці тренувалися захищати кордон із Білоруссю

Українські правоохоронці тренувалися захищати кордон із Білоруссю

У процесі навчання відпрацьовували злагодженість дій під час посиленої охорони державного кордону

196
Українські правоохоронці тренувалися захищати кордон із Білоруссю

Від 23 листопада триває активна фаза спеціальної прикордонної операції “Полісся” – це, так би мовити, навчання, де правоохоронці різних органів відпрацьовують злагодженість дій під час посиленої охорони кордону.

Про це інформує Державна прикордонна служба.

Тренування відбувається у Чернігівській області на кордоні із Білоруссю, координується державною прикордонною службою та проводиться спільно з силами Нацгвардії, Нацполіції, ЗСУ та іншими задіяними резервами.

“Головне завдання виконано в повній мірі. Ми, у складі сил посилення, відпрацювали та отримали необхідні навички щодо дій в ході реагування на різкі зміни обстановки”, – начальник прикордонного загону Олександр Чорний.

Силовики прибули одночасно на чотири різні ділянки кордону, де і відпрацьовують свої навики та сили.

Нагадаємо, що минулого тижня ситуація на білорусько-польському кордоні, де тисячі нелегальних мігрантів готові до штурму, знову загострилася.

Накопичування російських військ на російсько-українському кордоні та загострення ситуації на білорусько-польському – загрози для України щоразу збільшуються.

У Верховній раді України зареєстрували законопроєкт «Про мораторій на розміщення таборів біженців на території України». Його подала народна депутатка від ВО «Свободи» Оксана Савчук.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі