НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Українські правоохоронці викрили замовника вбивства громадянина США 

Українські правоохоронці викрили замовника вбивства громадянина США 

261

Українські правоохоронці затримали двох осіб, які планували вчинити умисне вбивство громадянина США.

Про це інформує Держбюро розслідувань України.

Організатора злочину, який має подвійне громадянство (України та США), та його спільника вдалося затримати при передачі грошей.

Як зазначають в ДБР, розслідування у вказаному кримінальному провадженні відбулось у співпраці з Посольством США в Україні та правоохоронними органами Сполучених Штатів.

За попередньою інформацією, чоловік вирішив замовити вбивство громадянина Америки з особистих мотивів. Злочин планувався на території США у місті Балтимор штату Меріленд, але виконавця через свого знайомого він підшукував в Україні.

Коли співучасник знайшов його, замовник приїхав до України обговорити з кілером строки, суму та спосіб вбивства. Життя іноземця вони оцінили у 45 тис. доларів США.

При цьому вбивство мало бути виконано до 9 серпня, оскільки до цього часу замовник ще перебуватиме в Україні й це забезпечило б йому алібі.

«Оплата відбувалася в два етапи. Виконавцю передали передоплату – 20 тис. доларів США. Ще 25 тис. доларів США замовник мав передати вже після виконання вбивства та надання фотографій, які це підтверджують», – розповіли правоохоронці.

Було імітовано вбивство та зроблено постановчі фото, які посередник передав замовнику.

Відомо, що ініціатора вбивства та його співучасника затримали після передачі останнього траншу грошей у сумі 25 тис. доларів США.

Проводяться обшуки за місцем проживання та в авто затриманих, а також у можливих співучасників, причетність яких ще перевіряється.

Також правоохоронні органи США, за повідомленням ДБР, вжили заходів аби зафіксувати протиправну діяльність вказаної групи осіб.

Тривають невідкладні слідчі дії.

Вирішується питання стосовно повідомлення затриманим особам про підозру.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі