НТА > НОВИНИ > Війна > Українські прикордонники показали нові відеокадри звільнення Харківщини від окупантів

Українські прикордонники показали нові відеокадри звільнення Харківщини від окупантів

Від початку контрнаступу Збройних сил України у Харківській області звільнили 454 населені пункти

226

Українські прикордонники показали нові деталі контрнаступу в Харківської області, в результаті якого деокупували значну кількість населених пунктів і вийти на кордон із Росією.

Про це повідомила Державна прикордонні служба України.

«Під час операції зі звільнення Харківщини українські військові відновили контроль над сотнями населених пунктів області», – сказано в повідомленні.

Під час контрнаступальних дій російська армія втратила значну кількість особового складу, боєприпасів і військової техніки. У цих заходах брали участь і підрозділи українських прикордонників.

Військові розповіли про хід бойових дій і про складнощі з якими стикалися під час звільнення територій Харківської області.

За інформацією заступника голови Офісу президента Кирила Тимошенка, від початку контрнаступу Збройних сил України у Харківській області звільнили 454 населені пункти.

Наступальна операція українських підрозділів розпочалася 6-го вересня. Після несподіваного проникнення вглиб російських військ Україна повернула собі багато сотень квадратних кілометрів території. Внаслідок успішних дій українські військові відновили контроль над більшою частиною окупованої території Харківської області.

Бійці ЗСУ протягом 10-ти днів деокупували Балаклію, Ізюм, Вовчанськ, зайшли у Куп’янськ і відновили контроль над певною частиною державного кордону з Росією у Харківській області.

Представники Російської Федерації тривалий час мовчали, проте пізніше успішний контрнаступ ЗСУ прокоментували своєрідно: «російські війська в районі Балаклії та Ізюма виконали операцію зі згортання та перекидання резервів у Донецьку область».

Нагадаємо, що окупанти та колаборанти залишили Борівську громаду в Харківській області. А Збройні сили України взяли під свій контроль село Піски-Радьківські, там іще проводять зачистки та розмінування.

Українські бійці на сході мають успіхи в районі Лиману. На півдні окупанти здебільшого обороняються та мінують шляхи через просування Збройних сил України.

Російський військовий обговорив новини про мобілізацію у Російській Федерації з жінкою з Росії. Він дуже сподівається на поранення та «молиться» про це, аби зʼявилася нагода повернутися додому.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі