НТА > НОВИНИ > Війна > Українські розвідники оприлюднили три напрями можливих наступів Росії

Українські розвідники оприлюднили три напрями можливих наступів Росії

Нова хвиля мобілізації в Російській Федерації триватиме до двох місяців, але є певні нюанси

287

У Головному управління розвідки Міністерстві оборони України визначили три напрями потенційних наступів російської армії.

Про це повідомив сайт Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

«Ми визначили, що наступи російських військ можуть бути в Донецькій і Луганській областях, а також, можливо, в Запоріжжі. При цьому в Херсонській області та в Криму війська Російської Федерації вестимуть оборону», – сказано в повідомленні.

Крім того, розвідники зазначили, що Росія планує мобілізувати до армії від 300 до 500 тисяч осіб для забезпечення проведення наступальних операцій на сході та півдні України навесні та влітку 2023-го року.

За даними розвідки, нова хвиля мобілізації в Росії триватиме до двох місяців, але реалізація планів Російської Федерації перебуває у прямій залежності як від оснащення російських резервістів, так і від рівня, якості та темпів західної військової підтримки українських захисників.

У ГУР наголосили, що наказ про мобілізацію 500 тисяч призовників у січні – це на додаток до 300 тисяч мобілізованих у жовтні 2022-го року.

«Це ще одна очевидна ознака того, що путінський Кремль не має наміру припиняти війну», – вважають розвідники.

 

Нагадаємо, що кроки президента Росії Володимира Путіна щодо України вказують на невідповідність між його максималістською метою та готовністю ухвалювати ризиковані рішення, необхідні для їхнього досягнення.

Росія має намір продовжувати русифікацію окупованих територій. За допомогою псевдовиборів хочуть легалізувати захоплення частини України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі