НТА > НОВИНИ > Українські розвідники попередили про нові провокації Росії в окупованому Донбасі

Українські розвідники попередили про нові провокації Росії в окупованому Донбасі

156

Російське керівництво може продовжити операцію з дискредитації місії ОБСЄ на тимчасово окупованих територіях України. Росія може вдатися до нових провокацій.

Про це повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міноборони України.

Там заявили, що інцидент з блокуванням роботи місії ОБСЄ та взяття в заручники міжнародних спостерігачів укотре продемонстрували нехтування російською владою усіма нормами міжнародного права та її неспроможність дотримуватися взятих на себе зобов’язань.

Метою російських окупаційних адміністрацій є створення штучних проблем для роботи спостерігачів місії перед переговорами міністрів закордонних справ у нормандському форматі, які планують найближчим часом.

«Росія може вдатися до нових провокацій проти представників місії ОБСЄ на тимчасово окупованих територіях України», – йдеться у заяві.

Нагадаємо, декілька днів тому представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні заявили, що продовжують роботу на території окупованого Донбасу, але закликають усунути перешкоди для продовження роботи місії. Через блокування проросійськими демонстрантами готелю в Донецьку, де проживають спостерігачі ОБСЄ, представники місії не змогли відправити патруль.

Така ж ситуація тривала і в Горлівці. Однак сьогодні стало відомо, що спеціальна моніторингова місія ОБСЄ на патрульній базі в окупованій Горлівці відновила свою діяльність. Це сталося після того, як бойовики вирішили зняти блокаду.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі