НТА > НОВИНИ > Суспільство > Українські сім’ї з дітьми можуть отримати допомогу від ЮНІСЕФ: що потрібно

Українські сім’ї з дітьми можуть отримати допомогу від ЮНІСЕФ: що потрібно

76169

ЮНІСЕФ та Міністерство соціальної політики розпочали програму грошової допомоги для сімей з дітьми, які постраждали через війну.

Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

У першій фазі програми матеріальну підтримку від ЮНІСЕФ мають можливість отримати українські сім’ї, які належать до однієї з двох груп:

  • мають троє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років;
  • мають двоє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина з інвалідністю.

У майбутньому перелік вимог до учасників може бути змінений, а перелік категорій — розширений.

Щоб отримати допомогу від ЮНІСЕФ потрібно заповнити анкету на сайті register.unicef.org. Подати заявку на грошову допомогу можуть батьки, прийомні батьки чи батьки-вихователі.

«Заявку розглядатимуть фахівці ЮНІСЕФ та його партнери. Вам повідомлять про рішення, надіславши СМС на номер, який ви вкажете під час подання заявки», – повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

Що передбачає допомога від ЮНІСЕФ

Якщо родина відповідає критеріям Програми, їй нарахують тримісячну допомогу в розмірі 2 220 грн на кожного, але не більше як на п’ятьох членів домогосподарства.

Наприклад, якщо у домогосподарстві четверо людей, то, виходячи з розрахунку 2 220 грн х 4 особи х 3 місяці, родина отримає 26 640 грн. Або якщо п’ятеро чи більше осіб, то, виходячи з розрахунку 2 220 грн х 5 осіб х 3 місяці, це буде  33 300 грн.

Сума надійде єдиним банківським переказом. Переказ грошової допомоги здійснюватиметься на вказаний  банківський рахунок упродовж 4 тижнів з моменту подання заявки. Сім’ї, які не мають банківського рахунку чи доступу до нього, отримають оплату в альтернативний спосіб.

 

 

Оцініть новину
Клас!
179
Я це люблю
12
Ха-ха
7
Сумно
12
Злість
18
Обіймашки
16
Шооо?
11

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі