НТА > НОВИНИ > Спорт > Українські спортсмени виграли перші нагороди на Паралімпіаді в Токіо

Українські спортсмени виграли перші нагороди на Паралімпіаді в Токіо

159

Дебютну нагороду для української команди завоювала 38-річна фехтувальниця Євгенія Бреус.

Вона змагається на шаблі в фехтуванні на візках у класифікації А. У півфіналі українська фехтувальниця програла грузинці – 12:15. У поєдинку за бронзу перемогла представницю Угорщини – 10:15.

Для Бреус це друга нагорода Паралімпіади – в Ріо-де-Жанейро вона завоювала бронзу у фехтуванні на шпазі.

Ще одну нагороду Україні приніс плавець Антон Коль. На дистанції 100 метрів на спині з результатом 2.28,29 він став другим. Коль виступає в класі S1 з вродженою вадою опорно-рухового апарату.

Нагадаємо, що у вівторок, 24-го серпня, у Токіо стартували Паралімпійські ігри. Від України в столиці Японії виступають 143 атлети, які змагаються в 15-ти видах спорту. Паралімпіада триватиме до 5-ого вересня. Всього розіграють 539 комплектів нагород у 22-ох різних видах спорту.

Як повідомив Національний комітет спорту інвалідів України, найбільша кількість українських паралімпійців виступатиме у плаванні – 40 спортсменів. Також значна частина змагатиметься у легкій атлетиці – 32.

Учора ж відбулися урочисті заходи, присвячені відкриттю Паралімпіади-2020 та старту змагань у Токіо. Церемонія тривала приблизно три години.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі