НТА > НОВИНИ > Новини світу > Українські туристи не можуть виїхати з Туреччини через загибель учасника групи

Українські туристи не можуть виїхати з Туреччини через загибель учасника групи

Українців уже третій тиждень не відпускають додому, оскільки триває розслідування.

135

Група українських туристів, яка в середині жовтня прилетіла до Туреччини та вирушила в похід Лікійською стежкою, через загибель одного з учасників групи вимушина залишатися в країні.  Українців поки не відпускають додому через розслідування інциденту.

Про це у Facebook розповіла туристка Ірина Громико, яка входить до складу цієї групи, пише ТСН.

«15 жовтня збірна група українських туристів (Рівне, Київ, Запоріжжя) здійснила переліт до Туреччини та відправилася в похід по Лікійці. 17 жовтня один з членів групи вчинив суїцид», – написала вона.

За словами Громико, після самогубства туриста членів групи почали допитувати. Пізніше сімом українцям суд заборонив залишати Туреччину до завершення судово-медичної експертизи.

“Завтра буде 3 тижні з дня трагедії. Ми не змогли вилетіти за своїми квитками, бо стоїть id заборона. Коли будуть результати (експертизи, — ред.) — невідомо”, — додала українка.

Українці, які застрягли в Туреччині, змушені орендувати дешеве житло і на всьому економити, у них закінчуються гроші.

“Українське консульство на наші запити та прохання допомогти відповідає, що “в даному випадку допомога не передбачена законодавством” та на прохання робити запити, кажуть, що не можуть впливати на дії турецької сторони”, — зазначила  Ірина Громико.

Водночас консул України в Анталії Емір Рустамов у коментарі Укрінформу розповів, що заборону на виїзд із Туреччини групи туристів з України буде знято після проведення слідчих дій та експертиз.

«Основна, але не єдина, версія слідства – самогубство. За інформацією від правоохоронних органів Туреччини, згадана заборона буде знята після проведення необхідних слідчих дій та експертиз. У зв’язку з цим консульство відповідно поінформувало керівника групи. Для пришвидшення процесу туристам було рекомендовано звернутися до послуг адвоката та запропоновано контакти адвокатів, які мають значний досвід допомоги громадянам України», — повідомив Емір Рустамов.

За словами консула, керівник групи відповів, що вони самостійно контролюють процес з прокуратурою і адвокат їм не потрібен.

Нагадаємо, що нещодавно в Туреччині автобус з українськими туристами потрапив в аварію. Відомо про одного загиблого та понад 30 поранених.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі