НТА > НОВИНИ > Новини світу > Українські туристи, які через розслідування не могли виїхати з Туреччини, повертаються додому

Українські туристи, які через розслідування не могли виїхати з Туреччини, повертаються додому

Українці місяць змушені були залишитися в Туреччині через загибель одного з учасників групи

109

Група українських туристів, які не могли залишити територію Туреччини через загибель одного з учасників групи, сьогодні, 18 листопада, повернуться в Україну. Зазначимо, що українці місяць змушені були залишитися в Туреччині через розслідування інциденту.

Про це заявив під час онлайн-брифінгу глава МЗС Дмитро Кулеба, повідомляє “Європейська правда”.

«За результатами роботи, проведеної дипломатичними установами України в Туреччині із компетентними органами, зокрема із прокуратурою міста Фетхіє та турецькою судмедекспертизою, нам вдалося пришвидшити досудове розслідування справи та забезпечити швидке і безпечне повернення громадян України додому», – повідомив  Кулеба.

За словами міністра, українці повертаються 18 листопада двома групами в Запоріжжя та Київ.

«Консульські посадові особи України в Туреччині продовжать контролювати кримінальну справу щодо смерті нашого громадянина. Ми ніколи не кинемо своїх у біді. Це непорушний принцип», – зазначив Кулеба.

Туристка Ірина Громико, яка входить до складу цієї групи, також написала на своїй сторінці у фейсбук, що заборону на виїзд із Туреччини для них знято.

Зазначимо, що раніше туристка Ірина Громико писала, що “15 жовтня збірна група українських туристів (Рівне, Київ, Запоріжжя) здійснила переліт до Туреччини та відправилася в похід по Лікійці. 17 жовтня один з членів групи вчинив суїцид”.

За словами Громико, після самогубства туриста членів групи почали допитувати. Пізніше сімом українцям суд заборонив залишати Туреччину до завершення судово-медичної експертизи.

Українці, які застрягли в Туреччині, були змушені орендувати дешеве житло і на всьому економити, у них закінчувалися гроші.

Водночас консул України в Анталії Емір Рустамов у коментарі Укрінформу розповів, що заборону на виїзд із Туреччини групи туристів з України буде знято після проведення слідчих дій та експертиз.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі