НТА > НОВИНИ > Спорт > Українські ватерполісти стали помічниками Миколая для реабілітаційного центру «Джерело»

Українські ватерполісти стали помічниками Миколая для реабілітаційного центру «Джерело»

Четверо гравців та головний тренер збірної України з водного поло поспілкувалися з дітьми

191

У день святого Миколая, 19 грудня, четверо гравців збірної команди України – Максим Осика, Костянтин Алєксєєв, Юрій Мамєтьєв і Олександр Дядюра – на кілька годин стали помічниками Миколая. Разом із головним тренером збірної – Ігорем Зінкевичем гравці відвідали одразу три реабілітаційні центри «Джерела» у Львові.

Першою локацією був будинок на вулиці Богдана Хмельницького. Там хлопці упродовж години спілкувались з хлопцями і дівчатами, які проходять реабілітацію.

«Я дуже радий, що ми з командою відвідали хлопців та дівчат з реабілітаційного центру «Джерело». Я вже багатьох з них знаю особисто. Під час спілкування ми розповіли хлопцям про наші змагання, вони усі цікавляться водним поло і це дуже тішить. Відверто захоплююсь силою цих людей у прагненні до життя, вони молодці», – капітан збірної України з водного поло Олександр Дядюра.

У кожному з будинків РЦ «Джерело» реабілітацію проходять понад десять осіб. Гравці збірної України могли переглянути картини та новорічні прикраси, які власноруч виготовляють діти.

 

«У «Джерелі» дуже люблять і чекають свято Миколая. Це особливий день для наших дітей. Хочемо подякувати ватерполістам збірної за чудові подарунки. Хлопцям дуже цікавий спорт і тому таке живе спілкування їх неабияк заряджає. Дякуємо, що у цей святковий день команда була разом із нами»,- прокоментувала психолог реабілітаційного центру «Джерело» Галина.

Ватерполісти запросили всіх хлопців та дівчат з РЦ «Джерело» відвідати матчі збірної України у Львові, які відбудуться у червні 2022 року.

«У мене завжди дуже особливі емоції викликають люди з «Джерела». Їхнє прагнення до життя – неймовірне. Хочеться побажати їм міцного здоров’ячка. Нині наша команда стала посланцями святого Миколая  хочеться, щоб до таких акцій доєднювались багато людей»,- в.о головного тренера збірної України з водного поло Ігор Зінкевич.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі