НТА > НОВИНИ > Спорт > Українські важкоатлети взяли 48 медалей на молодіжному Євро

Українські важкоатлети взяли 48 медалей на молодіжному Євро

156

Збірна України з важкої атлетики завоювала 48 медалей на чемпіонаті Європи серед юніорів і молоді, що завершився у фінському місті Рованіемі.

Про це розповідає Суспільне.

На цьому турнірі Україна представлена 30-ма спортсменами: 15 важкоатлетів виступають на молодіжному рівні, 15 – на юніорському.

Українські спортсмени виграли 19 золотих нагород. Такий результат дозволив збірній посісти третє місце в медальному заліку, поступившись лише Росії (76 медалей) та Вірменії (43).

Якщо рахувати лише “великі” медалі, тобто за сумою двох видів програми – ривка й поштовху, – Україна все одно лишається на третій позиції з 15 нагородами: по п’ять золотих, срібних і бронзових.

Серед українських чемпіонок – представниця збірної на цьогорічних Олімпійських іграх у Токіо Каміла Конотоп. Вона виграла всі три можливі “золота”.

На минулому молодіжному чемпіонаті 2019 року українці мали 43 медалі (11 золотих), з них 16 – “великих” (три “золота”).