НТА > НОВИНИ > Місця > Українські війська відійшли на зручніші позиції, – Гайдай про Сєвєродонецьк

Українські війська відійшли на зручніші позиції, – Гайдай про Сєвєродонецьк

737

На даний момент росіяни контролюють 70% Сєвєродонецька.

Про це повідомив голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай.

Водночас він наголосив, що частина українських військ відійшли на більш вигідні, заздалегідь підготовані, позиції. Ще частина – продовжує бої всередині міста.

За словами Гайдая, гумвантажі до Сєвєродонецька немає змоги завозити. Втім наразі лікарня має достатню кількість ліків та інших медичних засобів, а гуманітарні штаби мають запаси продуктів, яких вистачить на певний час.

Водночас Лисичанськ залишається повністю під українським контролем. Усі вільні населені пункти Луганщини постійно знаходяться під обстрілами. Евакуація призупинена.

Нагадаємо, що вчора стало відомо, що росіяни змогли просунутися з околиць Сєвєродонецька у центр міста.

Водночас у спецефірі NTA заступник керівника Генштабу ЗСУ у 2006-2010 роках Ігор Романенко наголосив: те, що українські сили відступають у Сєвєродонецьку, – ще не означає завершення бойових дій. Навіть при тій ситуації, що складається, наразі нема загрози повного оточення. Понад те, при наступі росіяни можуть знову зазнати великих втрат – як живої сили, так і техніки.

Вуличні бої – найбільш складний вид бойових дій.  При цьому найбільші втрати живої сили зазнає сторона, що наступає. По прикладу Рубіжного і Попасної – противник заходив, захоплював міста, але загальна кількість його боєздатного складу в кінці становила не більше 20%. Тому одне із головних завдань, які мають наші збройні сили в Сєвєродонецьку, – максимально знищити особовий склад і техніку ворога, виснажити його і перейти до так званої оперативної паузи”, – пояснив експерт.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі