НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі

Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі

Військові хірурги України впроваджують сучасні малоінвазивні операції для порятунку важких поранених

968

Минулого тижня у військово-мобільному госпіталі в одному з прифронтових міст України вперше в нашій країні виконали сучасну лапароскопічну операцію – видалення нирки при вогнепальному пораненні з руйнацією органу.

Про це повідомило Командування Десантно-штурмових військ Збройних сил України. В мобільному госпіталі виконали вже дві такі операції. Таким чином врятували життя наших воїнів.

«Завдяки надскладним технологіям та професіоналізму наших військових хірургів, поранені вже самостійно ходять по палаті. Такі операції під час бойової травми нирки не мають аналогів у світі. Військові хірурги України тримають стрій і впроваджують сучасні малоінвазивні операції для порятунку важких поранених», – сказано в повідомленні.

Таку інформацію підтвердило і Командування медичних сил Збройних сил України.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що шість українських лікарень, які лікують поранених у результаті російських атак бійців, отримають новітні матеріали для лікування судинних травм. Перші поставки безклітинних судин людини – вже на шляху в Україну.

До початку повномасштабної війни в Україні Дмитро працював лікарем паралімпійської збірної України зі стрільби з лука. Зараз він уже майже три місяці є бойовим медиком 24 ОМБр імені короля Данила, з якою перебуває на східному фронті.

Оцініть новину
Клас!
7
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі