НТА > НОВИНИ > Місця > Українські військові науковці зійшли на засніжену Говерлу

Українські військові науковці зійшли на засніжену Говерлу

Військові науковці на найвищій вершині України підняли державний прапор нашої країни

510

До Дня науки, який в Україні відзначають у третю суботу травня, військові науковці зійшли на Говерлу та записали звернення до своїх колег та всіх українців.

Про це повідомив Генштаб Збройних сил України. У сходженні на найвищу вершину України взяли участь науковці Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського.

«Місія науки стає, як ніколи, вирішальною. Боєздатність української армії, її успіхи на полі бою залежать від сучасних поглядів, інноваційних рішень, передових досягнень, сміливих ідей», – сказано у зверненні військових науковців.

Військові науковці на найвищій вершині України підняли державний прапор нашої країни та вшанували пам’ять про загиблих захисників України хвилиною мовчання.

Нагадаємо, що в березні екіпаж космічної програми Polaris Dawn американської компанії SpaceX узяв зі собою у політ український прапор.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі