НТА > НОВИНИ > Війна > Українські військові показали, як працюють на війні знамениті гаубиці М777

Українські військові показали, як працюють на війні знамениті гаубиці М777

Гаубиці M777 використовують сухопутні війська США, Австралії, Канади, Індії, Саудівської Аравії та України

217

Українські артилеристи продемонстрували, як вони використовують західну техніку на фронті.

Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

«На всій лінії фронту інтенсивно працюють передані нам союзниками 155-міліметрові гаубиці М777. З них успішно знищують передові командні пункти противника, склади з боєприпасами та пально-мастильними матеріалами, скупчення ворожої техніки, артилерійські батареї противника», – сказано в повідомленні.

M777 – гаубиця калібру 155 міліметрів. Такі екземпляри використовують сухопутні війська США, Австралії, Канади, Індії, Саудівської Аравії та України.

Перше бойове застосування відбулося під час війни в Афганістані. М777 відрізняється від інших гаубиць наявністю високоточної цифрової комп’ютерної системи управління вогнем Towed Artillery Digitization, яка використовує для наведення на ціль GPS, окрім іншого, дані, отримані від дронів, що дозволяє вести точний вогонь на великі відстані.

Для захисту України зараз залучені польські самохідні артилерійські установки «Краб», гармати М777 і FH70, французькі «Caesar» і M109A3.

Нагадаємо, що у звільненні острова Зміїний важливу роль відіграло використання нової української самохідної гаубиці «Богдана». Про це повідомив Головнокомандувач Генштабу ЗСУ Валерій Залужний.

В італійському Неаполі поліція не пропустила та завернула назад на військову базу Персано-ді-Салерно три тягачі зі самохідними артилерійськими установками Panzerhaubitze 2000. Гаубиці прямували до Німеччини для подальшого відправлення в Україну.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі