НТА > НОВИНИ > Війна > Українські військові повернули контроль над трьома селами поблизу Кривого Рогу

Українські військові повернули контроль над трьома селами поблизу Кривого Рогу

Села Орлове, Заградівка, Кочубеївка Херсонської області знову перебувають під українською владою

663

Збройні сили України повернули контроль над трьома селами в Херсонській області. Вони розташовані в 50-ти кілометрах від Кривого Рогу.

Про це повідомив у телеграмі голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. За його словами, атак із повітря вночі не було, тож адміністративні кордони області перебувають під надійним захистом Збройних сил України, Національної гвардії та територіальної оборони.

«Крім того, Збройні сили України встановили контроль над селами Орлове, Заградівка, Кочубеївка Херсонської області в 50-ти кілометрах від Кривого Рогу. Наші захисники відганяють ворога подалі від Дніпропетровської області», – зазначив Лукашук.

Нагадаємо, що для контролю над тимчасово окупованими територіями півдня України противник намагається створювати військово-цивільні адміністрації та розпочав підготовку до проведення референдуму зі створення квазіутворення на території Херсонської області – так званої «херсонської народної республіки».

Збройні сили України прорвали часткове оточення російськими окупантами Чернігова з півночі. У Слободі ворог влаштовував обстріли гуманітарного коридору.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну російські загарбники втратили близько 17 500 військовослужбовців. Водночас українським військовим вдалося знищити понад 600 танків. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"