НТА > НОВИНИ > Війна > Українські військові призупинили контрнаступ на Лиманському напрямку. Пояснення ЗСУ

Українські військові призупинили контрнаступ на Лиманському напрямку. Пояснення ЗСУ

Наступ військ залежить не лише від наявних бойових ресурсів, але й від погодних умов

334

Українські військові продовжують вести бої на Лиманському напрямку в Луганській області. Проте погода та ресурси поки що не сприяють для наступу.

Про це повідомив речник Східного угруповання військ Збройних сил України, полковник Сергій Череватий у прямому ефірі спільного національного телемарафону «Єдині новини».

«Низка факторів впливає, по-перше, ми – не росіяни. Ми не кидаємо наші підрозділи, коли не маємо резервів, належної вогневої підтримки. Тому ми діємо так, як приписує адекватна сучасна військова наука. Коли у нас виникали ці можливості, то ми просувалися – погодні умови, резерви», – пояснив він.

Череватий зазначив, що відсутність просування не означає, що бої припинилися. Наші захисники на Лиманському напрямку продовжують знищувати логістику та склади ворога.

«Бойові завдання бувають різні – це не завжди наступальні дії. Це виснаження противника, а є момент, коли ти можеш перейти до рішучіших дій і прорвати оборону противника, як у Харківській області», – додав речник.

За словами Череватого, наступ військ залежить не лише від наявних ресурсів, але й від погодних умов. Хоча речник не виключив, що для контрнаступу потрібно зібрати «потужний кулак», маючи на увазі військову допомогу партнерів.

Нагадаємо, що Росія створює умови для початку наступальних зусиль найближчими місяцями. Це відбудеться, ймовірно, в Луганській області.

Начальник Головного управління Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що Україна має зробити все для того, щоби повернути тимчасово окупований Крим до літа.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"