НТА > НОВИНИ > Війна > Українські військові захопили експортний російський танк

Українські військові захопили експортний російський танк

Перебування озброєння, яке призначене для експорту, на фронті означає, що Росія зазнає серйозних втрат у техніці

343

Українські військові затрофеїли російський танк Т-90С. Він призначений передусім для експорту.

Про це повідомили OSINT-дослідники проєкту Ukraine Weapons Tracker.

За даними аналітиків, бійці Збройних сил України захопили «трофей» у Херсонській області. Це перший задокументований випадок захоплення Т-90С за весь час широкомасштабної війни.

Як зазначили на сайті «Мілітарний», цей російський танк призначений для експорту в Алжир, Туркменістан і В’єтнам. Порівняно зі стандартним Т-90 експортний танк має декілька відмінностей. Зокрема, в Т-90С відсутні інфрачервоні прожектори «Штора» в лобовій частині башти. Замість них встановлені контейнери динамічного захисту.

Також експортний варіант легший в управлінні, бо має автоматичний режим перемикання передач, приводу повороту від штурвала.

Про те, що Росія розпочала використовувати експортні Т-90С стало відомо ще у жовтні 2022-го року. Дослідники вважають, що надходження озброєння, яке призначене для експорту, на фронт означає, що Росія зазнає серйозних втрат у техніці.

Нагадаємо, мінус 1 літак, 8 бронемашин, 4 танки, приблизно 740 окупантів – такий доробок української армії за добу. Від початку широкомасштабного вторгнення Росія вже втратила більше 114-ти тисяч свої військових. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

США проводять активну роботу над тим, щоби припинити діяльність приватної військової компанії «Вагнер» у всьому світі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі