НТА > НОВИНИ > Суспільство > Українські військові знищили командний пункт росіян під Чорнобилем

Українські військові знищили командний пункт росіян під Чорнобилем

На чорнобильському напрямку російська армія намагалася розвинути наступ, але втратила наступальний потенціал

419

Збройні сили України знищили командний пункт російських військ у селі Дитятки в Іванківському районі Київської області. Село розташоване на в’їзді в зону відчуження Чорнобильської АЕС.

Про це повідомила пресслужба ЗСУ. При цьому начальник штабу 36-ої армії Східного військового округу Російської Федерації генерал-майор Сергій Нірков втік у Білорусь, у напрямку міста Мозир.

Щоправда, накивав п’ятами він сам – свій особовий склад залишив на знищення української армії.

За даними речниці Державної агенції України з управління зоною відчуження Євгенії Кузнецової, неважке поранення отримав командир підрозділу із Білорусі, його прооперували та відправили додому.

Водночас Генштаб Збройних сил України повідомив, що на чорнобильському напрямку російська армія намагалася розвинути наступ до Демидова й Ірпеня, але «втратила наступальний потенціал» – її зупинили.

Декілька днів тому з’являлася інформація, що російські військові захопили Чорнобильську атомну електростанцію.

28-го лютого повідомляли, що дані, отримані за допомогою автоматичної системи контролю радіаційної ситуації, свідчили про семиразове перевищення норм поглинутої дози на датчику поруч з об’єктами зберігання радіоактивних відходів «Вектор», «Підлісний», «Третя черга» та «Буряківка» в зоні відчуження.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі