НТА > НОВИНИ > Новини світу > Українсько-польський екіпаж на ретро-машині переписав автомобільну історію Львова

Українсько-польський екіпаж на ретро-машині переписав автомобільну історію Львова

Львів можуть включити у список міст старту «Зіркового шляху», зараз це Турін, Осло, Лондон, Реймс і Бад Гамбург

451

Українсько-польський екіпаж на ретро-автомобілі «Пежо 201» подолав 2309-кілометрову дистанцію зі Львова до Монте-Карло. Він першим виїхав на стартовий подіум ювілейних 25-их «Ралі Монте-Карло Історік» перед офіційним стартом найпрестижніших європейських зимових гірських автозмагань.

Про це повідомили львівські журналісти Євген і Світлана Кравс.

Таким чином Міхал Кумейга та Світлана Кравс переписали автомобільну історію Львова. Адже 1930-го року зі Львова до Монако вже стартував відомий автогонщик Ян Ріппер-старший на автомобілі «Татра». Проте через технічні негаразди не зміг фінішувати в Монте-Карло.

«У зв’язку зі сучасними європейськими дорожніми правилами екіпаж оминав автомагістралі: доводилося пересуватися регіональними дорогами», – розповіли львівські медійники.

На офіційному подіумі українсько-польський екіпаж особисто привітав президент Королівського автоклубу Монако Мішель Боєрі.

Відбулися перемовини з керівництвом клубу про перспективи включення Львова до списку міст старту «Зіркового шляху». На сьогодні це: Турін, Осло, Лондон, Реймс і Бад Гамбург.

Дорогою екіпаж відвідав із товариським візитом три міста-побратими Львова: польський Краків, французькі Канни та німецький Фрайбург.

Окрім спортивної складової, акція мала доброчинний характер – збір коштів для допомоги українським дітям, які постраждали від нападу кацапстану.

Нагадаємо, що минулого року львівський сімейний екіпаж Світлани Кравс (пілотеса) і Євгенія Кравса (штурман) у складі української команди на «Запорожці» ЗАЗ-965 1967-го року випуску вперше взяли участь у найпрестижніших європейських зимових гірських автоперегонах «Ралі Монте-Карло».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі