НТА > НОВИНИ > Кримінал > Українського високопосадовця затримали під час спроби втечі з України

Українського високопосадовця затримали під час спроби втечі з України

170

Поліція затримала керівника Державної продовольчо-зернової корпорації України. Він намагався покинути територію країни.

Про це повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ. «Національна поліція затримала керівника Державної продовольчо-зернової корпорації України під час спроби втечі з України», – йдеться в повідомленні.

Посадовця затримали оперативники Департаменту стратегічних розслідувань в аеропорту «Жуляни» вранці, 13-го серпня. Таким чином він намагався уникнути відповідальності. Крім того, разом із ним затримали і його спільника.

Раніше поліція викрила масштабні зловживання посадовців Державної продовольчо-зернової корпорації України. Сума збитків, за інформацією поліцейських, складає понад 57 мільйонів доларів.

Як повідомляла раніше Економічна правда, посадовці використовували неринкові тарифи страхування та проводили махінації з експортом.

У межах викритої схеми за кредитні кошти, отримані під державні гарантії, представники державної корпорації закуповували зернові через фіктивні підприємства й експортували товар за ціною, значно нижче ринкової. Лише протягом січня-травня цього року уклали близько 10 збиткових контрактів на експорт зерна.

Відомо також про факти зловживання посадовців корпорації під час укладення договорів про страхування майна. Тариф за оформленим документом був у 3-5 разів вищий за ринкову вартість подібних послуг.

Державна продовольчо-зернова корпорація України – один із найбільших учасників аграрного ринку України. Компанію створено як державне підприємство. Згодом державне підприємство перетворили в публічне акціонерне товариство.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі