НТА > НОВИНИ > Культура > Українських мультфільмів в кінотеатрах стане значно більше 2022-го року

Українських мультфільмів в кінотеатрах стане значно більше 2022-го року

Проєкт «Мультики в кіно. Українське для малят» виходить в кінопрокат з 13-го січня 2022-го року

532

Уперше на великому екрані покажуть героїв популярних українських мультсеріалів – «Хоробрі зайці», «210 добрих справ», «Маленьке містечко» та «Першосвіт».

Про це повідомив сайт Держкіно. Стрічки створені українськими студіями, а персонажі мультиків спілкуються між собою винятково державною мовою.

Показ першого випуску стартує з 13-го січня та триватиме весь тиждень в кожному з кінотеатрів мережі Multiplex. Щомісяця в кінотеатрах стартуватиме нова збірка, що розвиватиме історію попередніх мультфільмів.

Сеанси орієнтовані на дітей віком від 1-го року. Команда проєкту «Мультики в кіно. Українське для малят» обіцяє забезпечити такі умови для маленьких глядачів:

– м’яке світло в залі, що не згасатиме впродовж усього сеансу;

– тихий звук, що працюватиме на 50% від рівня звичайної потужності;

– тривалість одного сеансу не перевищуватиме 30 хвилин;

– кожен випуск об’єднує епізоди з різних мультсеріалів, аби діти не занудьгували.

Сеанси оминатимуть час денного сну малюків та проходитимуть двічі на день – об 11:00 та о 17:00.

Квитки за спеціальними тарифами можна придбати вже з 1-го січня 2022-го року в касах мережі кінотеатрів Multiplex.

Ініціаторами проєкту «Мультики в кіно. Українське для малят» є кінокомпанія FILM.UA Group та мережа кінотеатрів Multiplex за підтримки Державної агенції України з питань кіно.

Учасниками проєкту стали український креативний продакшн Glowberry, продюсерська група Unimage, студія анімації Good Deeds animation та перший український анімаційний канал для дітей «Першосвіт».

Проєкт має на меті розвиток українського ринку дитячої анімації. На думку творців проєкту, плекаючи любов до українських мультфільмів із дошкільного віку, можна вплинути на зацікавленість і лояльність до національного продукту в майбутньому. А спільний щомісячний перегляд мультфільмів на великому екрані може перетворитися на гарну сімейну традицію.

Нагадаємо, що 30-31-го жовтня цього року в столичному Будинку Кіно відбувся IV Міжнародний дитячий кінофестиваль Kids Movie Fest.

Кінострічка «Погані дороги» режисерки, авторки сценарію Наталки Ворожбит і продюсера Дмитра Мінзянова візьме участь у номінації «Оскар» Американській академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Міжнародний повнометражний фільм». Художній фільм складається з чотирьох новел.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі